НЕофіційний форум НВК№9))

Объявление

Изменения управленческого состава, подробнее - в теме

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » НЕофіційний форум НВК№9)) » Обо всём » Знакомимся!


Знакомимся!

Сообщений 1 страница 30 из 49

1

Давайте знакомится!
Я начну: Меня зовут Дима, являюсь одним из основателей форума, мне 13 лет, учусь в 7-А классе, увлекаюсь картингом, веб - программированием, люблю погулять с друзьями, а Вы?

2

Діма так тримати!!!  :cool: Гарну справу ти розпочав. Тепер би "рекламку" на інших кам'янецьких форумах, ну а я на уроках розрекламую ;)

3

:blush: Може ти нам трохи про себе розкажеш???

4

Dobrodiy написал(а):

Діма так тримати!!!   Гарну справу ти розпочав. Тепер би "рекламку" на інших кам'янецьких форумах, ну а я на уроках розрекламую

щодо уроків це обов'язково;) розпочав то я її ще у вересні, організував тільки зараз... рекламка ще скоро буде по кам'янцю, і на дошці на 1му поверсі, щодо форумів... я знаю тільки 4, Кам - Под.нет, Форум Релкому, МКС та КрейзіНет=)))

Zarik написал(а):

Може ти нам трохи про себе розкажеш???

про себе я розповів...=)

5

ну а я Юля учусь в НВК №9 в 9а

6

butterfly написал(а):

ну а я Юля учусь в НВК №9 в 9а

це все що ти можеш про себе розповісти???

7

Приветик всем,всем,всем!Меня зовут Женя.Раньше училась в 9б,но в этом году перешла в 18 лицей.Очень рада,что образовался этот форум,и что так можно поддержевать связь со своей бывшей школой!!!!! :cool:

8

WeBaRTer написал(а):

це все що ти можеш про себе розповісти???

нет конечно,слушаю РОК,МЕТАЛ,не люблю гопников,люблюужастики и комедии любимый пистель-Стивен Кинг

9

CraZy написал(а):

Очень рада,что образовался этот форум

благодаря тебе! :cool:

10

WeBaRTer написал(а):

благодаря тебе!

А я тут причём?Ведь форум создал ты!

11

CraZy написал(а):

А я тут причём?Ведь форум создал ты!

а кто сказал "хорошо было бы..."???

12

WeBaRTer написал(а):

а кто сказал

Так сказать -  это одно,а сделать - это совсем другое!

13

WeBaRTer написал(а):

розпочав то я її ще у вересні, організував тільки зараз

справу то ти розпочав гарну,а шо з дизайном???шо худ.віддіення в школі закрили?на всіх форумах тільки що й роблять-обговорюють кретив нашого організатора...цей жовтий очі ріже,зміни...не позорь школу... :stupor

14

ST@FF
Ты как всегда права,RESPECT!....Лапа!

15

Лапик,здраствуй,как жизнь молодая?как учёба?как там твой парень?

16

ST@FF написал(а):

Лапик,здраствуй,как жизнь молодая?как учёба?как там твой парень?

Всьо супер,а как там твои выпускники 2006 года?:)

17

хтось зараз падаэ з четвертого этажа.....на счёт выпускникив всё супер,ты довго вищитувала?ха-ха......а выпускники 2008 року як?,лап....га?

18

ST@FF написал(а):

хтось зараз падаэ з четвертого этажа.....на счёт выпускникив всё супер,ты довго вищитувала?ха-ха......а выпускники 2008 року як?,лап....га?

Я знала шо ти мій справжній друг!!!!!!!!!!Ну я ж просила!!!!!!!!О,кстаті,як там цей,на BMW?Ше бігає за тобою?ха-ха!!!!!!!

19

ро....зу подарив,ну я ж просила-а я не просила?,чим быльше ти-тим быльше я.....хахахаха.....та  всьо ок.ой той шо на бехе...не кажи...не може выдстати.....хахахаха...я вже аж закумарилась....любить...тай всё...хахаха.а в тебе знання як розвиваються?я так понимаю ти стаэш супер-интиликтуалом быля.............................................иришке з оксфорда привет!

20

ST@FF
Давай С.....у фотку поставим.

21

ST@FF
Треба б шось нашому АДМІНУ закинути!!!!!!!!!!

22

MC 4eRtOFFka,ну всё чертофка не кумарьвже кожен день буде мыняти аватор,вот шо значить дитині показати як......хахаха.....
да ше їй стільки внемания не уделяла!........................з адміном я вже в школі перекантачу,але в принципе можна...

23

Гы, як немає мене, так тут все цвіте... хто там що мені хотів закинути??? До речі, відкриття порталу затягуєтся, тому ще ціле літо сидимо тут, на форумі))

24

ST@FF написал(а):

справу то ти розпочав гарну,а шо з дизайном???

я вже скільки раз казав, не подобаєтся - зміни! Шаблон... Потім вцепим двиг на порталі, там вже можна буде шось робити, а зараз, відпочиваємо...)))

ST@FF написал(а):

шо худ.віддіення в школі закрили?

Вже писав на камподі, ніііііі!!!!!!

ST@FF написал(а):

на всіх форумах тільки що й роблять-обговорюють кретив нашого організатора...

ще де?

ST@FF написал(а):

цей жовтий очі ріже,зміни...не позорь школу...

задрали, вмовили... зара піду шось виберу...

25

MC 4eRtOFFka, нажми Ctrl+R, і подивись на свій аватар, нагадую, адмін всесильний! :D  :playful:  :glasses:  :P

26

WeBaRTerэто ты молодецчто сменил,а при входе всё равно всё ЖОлТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

WeBaRTer,

WeBaRTer написал(а):

адмін всесильний!

це тобі тільки так кажеться,може на форумі то да , а в школі???......

:playful: ......ладно...шутка....

28

MC 4eRtOFFka,всё облом .Ти бачиш шо адмін витворяє?скоро тобі вобще заборонить висловлюватись....ну всё...в столовке...встретимся .....аахахахахахахахахахахахахахаххахахаха....на поединке....ахахаха

29

ST@FF написал(а):

WeBaRTerэто ты молодецчто сменил,а при входе всё равно всё ЖОлТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мне что, запретить свои настройки отображения делать? Это я могу, смени у себя в профиле! Если хочешь, я сделаю запрет, тогда сменить не сможете... :D

ST@FF написал(а):

це тобі тільки так кажеться,може на форумі то да , а в школі???......

:playful: ......ладно...шутка....

ST@FF написал(а):

MC 4eRtOFFka,всё облом .Ти бачиш шо адмін витворяє?скоро тобі вобще заборонить висловлюватись....ну всё...в столовке...встретимся .....аахахахахахахахахахахахахахаххахахаха....на поединке....ахахаха

Когда, где, как? Мы с пацанами перекусываем на втором ряду за вторым столом справа, подходите завтра или в любой день на 3й перемене :rofl: будет вам  :tomato: гг))

30

P.S.Я жажду кроооооооооови... :playful:  :yep:
ЗЫЫ: Шутка)))


Вы здесь » НЕофіційний форум НВК№9)) » Обо всём » Знакомимся!