НЕофіційний форум НВК№9))

Объявление

Изменения управленческого состава, подробнее - в теме

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » НЕофіційний форум НВК№9)) » Обо всём » Знакомимся!


Знакомимся!

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

WeBaRTer написал(а):

MC 4eRtOFFka, нажми Ctrl+R, і подивись на свій аватар, нагадую, адмін всесильний!

Чуєш,"всесильний",не сміши мене!І чем тобі мій аватар не сподобався?

32

WeBaRTer написал(а):

Мы с пацанами перекусываем на втором ряду за вторым столом справа, подходите завтра или в любой день на 3й перемене  будет вам   гг))

та яшо не знаю де ти сидиш? ти в мене як на долоні.....а ти вобще знаєш з ким общаешся....?

33

MC 4eRtOFFka написал(а):

Чуєш,"всесильний",не сміши мене!І чем тобі мій аватар не сподобався?

забаню по айпішніку, разом посміємся))) :D

MC 4eRtOFFka написал(а):

І чем тобі мій аватар не сподобався?

зрозумій, собака жіночої статі не може спілкуватись на форумі...) тим більше на мому ;)

ST@FF написал(а):

та яшо не знаю де ти сидиш? ти в мене як на долоні.....а ти вобще знаєш з ким общаешся....?

no comments, завтра банда на банду)гг, треба забігти на чорний ринок, прикупити пару залізних цяцьок) :writing:

34

WeBaRTer написал(а):

no comments, завтра банда на банду)гг, треба забігти на чорний ринок, прикупити пару залізних цяцьок)

ахахахахахахахахахахахаха не сміши ти так,я тобі постійну кричу....а ти швидко тікаєш.....а сам говориш....банда на банду...хахахаха

35

WeBaRTer

WeBaRTer написал(а):

собака жіночої статі не може спілкуватись на форумі...) тим більше на мому

собака жіночого роду як ти кажеш-*ука ....це слово в моєї собаки в дипломах написане,то "на твому" форумі тем более можно його використовувути.........може це мс чертофка писала,шо вона пес.....................хахаахахаха

36

ST@FF написал(а):

може це мс чертофка писала,шо вона пес.....................хахаахахаха

Я бы попросила!!!!!!!!!!А,между прочим АДМИН сьогодны на мене винтовкою целился,наверно точно "забігав чорний ринок, прикупити пару залізних цяцьок" ха-ха

37

ST@FF
Зайди в приятный

38

MC 4eRtOFFka
так я не поняла,він шось путає це я зним завтра "банда на банду",може трохи в нього прицел збився?......всё завтра підхожу до нього.....дивись тебе він знає,а я шо ,...тормоз?   а ти как подруга....зайди на какойто чатик то....ум?

39

MC 4eRtOFFka
перестань мыняти ті аватори........я виключаю цей дібільний чат в мене комп тормозе від нього і я засипаю біля нього.....зроби асю  і не тошни мене

WeBaRTer
адмін розберись!!1вона мене вже задрала......хаха

40

WeBaRTer
Ладненько,АДМІН,біжи на чорний ринок, прикупи пару залізних цяцьок,або не приходь "с пацанами перекусывать на втором ряду за вторым столом справа"Ха-ха))))))

41

MC 4eRtOFFka,ти подиви вивчила де адмін сидить.....ну да він ж всесильний....це то да...

42

ST@FF написал(а):

ахахахахахахахахахахахаха не сміши ти так,я тобі постійну кричу....а ти швидко тікаєш.....а сам говориш....банда на банду...хахахаха

Цікаве слово - паразит, "аха"))

ST@FF написал(а):

"на твому"

а чому "в кавичках"???

MC 4eRtOFFka написал(а):

забігав чорний ринок, прикупити пару залізних цяцьок

Нє, це я в кабінет ДПЮ забігав, вибирав щось на завтра... :D

ST@FF написал(а):

всё завтра підхожу до нього....

o.O фот блін, трепа маскуватись і тікати, а то приб'ють... Фсьо, звоню Ваську, він в Хмельницькій АЕС сидить, в 4му блоці, мож чимось допоможе, якийсь кабуууууууум... або пару кіло урану мені скине, я з вами розберусь... :rofl:

ST@FF написал(а):

зайди на какойто чатик то

соррі що читаю Ваші повідомлення одна одній, але мож зробити Вам чат, і кинути ссиль на форум?..

ST@FF написал(а):

перестань мыняти ті аватори........

приєднуюсь!

ST@FF написал(а):

адмін розберись!!1вона мене вже задрала......

БАН?))

MC 4eRtOFFka написал(а):

біжи на чорний ринок, прикупи пару залізних цяцьок

вже закрився... :canthearyou:

MC 4eRtOFFka написал(а):

бо не приходь "с пацанами перекусывать на втором ряду за вторым столом справа"Ха-ха))))))

гы, не дочекаєшся!

ST@FF написал(а):

MC 4eRtOFFka,ти подиви вивчила де адмін сидить.....

швидко вчится, може її у 2гий клас переведуть... :rofl:

ST@FF написал(а):

ну да він ж всесильний

а я то тут до чого?..

43

Э... Шановна пані MC 4eRtOFFka прошу вас

WeBaRTer написал(а):

нажми Ctrl+R, і подивись на свій аватар, нагадую, адмін всесильний! :D

ще раз, я в певнений, Вам сподобаєтся!;)

44

І ще, спробуй - но його змінити, я впевнений, в тебе це "вийде"!

45

ST@FF написал(а):

адмін розберись

розібрався)))

46

Что - то мы долго знакомимся, все остальные такие сообщения в топик: http://kpschool.9bb.ru/viewtopic.php?pid=170#p170

47

WeBaRTer написал(а):

а чому "в кавичках"???

не задавай тупих запитань? ато мене знудить!

WeBaRTer написал(а):

розібрався)))

,ну ти крутий .....ти диви!   навыщо так жорстоко з  чертовкою....???тобі скільки треба сплатити?.... в неї борг?....чи ти грошима не береш......................ХХХХХХХХХХХХААААААААААААААААаХХХХХХХХХХХХХХХААААААААААААААА???
кстаті а чого це ти так застіснявся коли підійшли до тебе  в столові....чуть булкою не вдавився...хххАааХхХАаа....покраснів....
ти не нервуйся так.....заходь до нас...пообщаемся ато так...віртуально ....не цікаво...(хоть поржати можно буде)

48

WeBaRTerWeBaRTerаську маєш? напиши номерок...якшо є..........

49

ST@FF написал(а):

WeBaRTerWeBaRTerаську маєш? напиши номерок...якшо є..........

48435086

ST@FF написал(а):

навыщо так жорстоко з  чертовкою....???

заслужила...)

ST@FF написал(а):

чи ти грошима не береш......................ХХХХХХХХХХХХААААААААААААААААаХХХХХХХХХХХХХХХААААААААААААААА???

аГа :D буГАГАГА)))

ST@FF написал(а):

уть булкою не вдавився...хххАааХхХАаа....

Я???

ST@FF написал(а):

.покраснів....

Хіба?))

ST@FF написал(а):

заходь до нас...пообщаемся ато так...віртуально ....не цікаво...

де ви "живете" який клас, де?

ST@FF написал(а):

хоть поржати можно буде

а тут ми сумуємо??? :O


Вы здесь » НЕофіційний форум НВК№9)) » Обо всём » Знакомимся!